Tallinn, Sütiste tee 17 6050032 perearstinnos@gmail.com E,K,N,R 8.00-16.00 ja T 8.00-18.00
etenru

Vastuvõtule tulemine

 

OÜ PEREARST PIRET INNOSE PATSIENDI MEELESPEA

1. Terviseprobleemi korral võtke ühendust perearstikeskuse registratuuriga telefonil 6050032. Perearsti ja pereõe vastuvõtule tuleb alati registreeruda.

1.1 SMS sõnumeid mitte saata. Suhtlus perearstikeskusega toimub ainult telefoni ja/või e-maili teel.

1.2 Keskusesse helistades öelge esmalt oma ees-ja perekonnanimi ning konkreetne probleem/küsimus (vajadusel kirjutage küsimused eelnevalt endale üles).

1.3 Palume tutvuda ka kategooriaga "Koduapteek", kuskohast leiate häid esmaseid soovitusi levinumate sümptomite leevendamiseks.

2. Vastuvõtule registreerimiseks küsitakse põhjust (nt retseptide pikendamine, äge haigestumine jm). Palume küsimustele korrektselt vastata, et tulenevalt probleemist saaks pereõde leida sobiva aja.

2.1 Vastuvõtule tulles palume kanda kaitsemaski nendel, kellel on köha/nohu/kehatemperatuuri tõus, et hoida viiruste levikut kontrolli all. Nii kaitseme teisi patsiente ning hoiame ka meeskonna terve.

3. Vastuvõtu kuupäeva ja kellaaja määrab pereõde vastavalt probleemile: ägeda haigusega patsientidele tagame pereõe vastuvõtu esimesel võimalusel.
Ägeda haigestumise korral teeb esmase läbivaatuse ja vajadusel ka analüüsid pereõde, kes on saanud selleks spetsiaalse väljaõppe. Pereõel on alati võimalus konsulteerida arstiga. 

4. Pereõele või perearstile vastuvõtuaja registreerimine toimub ainult telefoni teel (e-maili teel aegu ei registreerita).

4.1 Registreerimisel palume vastata pereõe küsimustele korrektselt (sh mis põhjusel soovib patsient tulla), et pereõde saaks leida vastavalt probleemile ka sobiva aja arsti/õe graafikus.

5. Kui teil on rohkem kui üks probleem, teavitage sellest aja broneerimisel pereõde, kes saab vajadusel broneerida vastuvõtuks rohkem kui ühe aja.

6. Kui pöördute vastuvõtule enam kui ühe pereliikme terviseprobleemiga, on vaja broneerida mitu vastuvõtuaega.

7. Vastuvõtule tulles teatage oma kohalejõudmisest pereõde registratuuris.

8. Vajadusel (kui olete vahepealsel ajal muutnud) kontrollige registratuuris üle oma kontaktandmed.

9. Analüüside ja uuringute tulemuste teavitamine toimub vastavalt perearsti/õega tehtud kokkuleppele.

KODUVISIIDID

  • Kuna koduvisiidi ajal on diagnostikavõimalused äärmiselt piiratud, siis üldjuhul meie perearst ega pereõed koduvisiite ei tee. Koduvisiite teeb perearst või pereõde vaid raske liikumispuudega inimeste juurde ja seda kindlasti eelneval kokkuleppel. Koduvisiit on tasuline teenus.