Tallinn, Sütiste tee 17 6050032 perearstinnos@gmail.com E,K,N,R 8.00-16.00 ja T 8.00-18.00
etenru
Slider

Vastuvõtule tulemine

OÜ PEREARST PIRET INNOSE PATSIENDI MEELESPEA

1. Terviseprobleemi korral võtke ühendust perearstikeskuse registratuuriga telefonil 6050032. Perearsti ja pereõe vastuvõtule tuleb alati registreeruda.

1.1 SMS sõnumeid mitte saata. Suhtlus perearstikeskusega toimub ainult telefoni ja/või e-maili teel.

1.2 Keskusesse helistades öelge esmalt oma ees-ja perekonnanimi ning konkreetne probleem/küsimus (vajadusel kirjutage küsimused eelnevalt endale üles).

1.3 COVID-19 ja teiste viirushaiguste kõrge leviku tõttu on telefonikoormus oluliselt suurenenud, vajadusel palume helistada mitmeid kordi. Perearstikeskusesse helistades seoses haigestumisega olge valmis ütlema täpne haigestumise kuupäev, sümptomid ja milliseid ravimeetodeid olete kodus kasutanud. 

1.3.1 Palume tutvuda ka kategooriaga "Koduapteek", kuskohast leiate häid esmaseid soovitusi levinumate sümptomite leevendamiseks.

1.4 NB! Alates 12. detsembrist on vähendatud perearstikeskuses kohapeal toimuvate visiitide arvu.

2. Vastuvõtule registreerimiseks küsitakse põhjust (nt retseptide pikendamine, äge haigestumine jm).

2.1 Vastuvõtule tulles palume kanda kaitsemaski, et hoida viiruste levikut kontrolli all. Nii kaitseme teisi patsiente ning hoiame ka meeskonna terve.

3. Vastuvõtu kuupäeva ja kellaaja määrab pereõde vastavalt probleemile: ägeda haigusega patsientidele tagame pereõe vastuvõtu samal päeval.
Ägeda haigestumise korral teeb esmase läbivaatuse ja vajadusel ka analüüsid pereõde, kes on saanud selleks spetsiaalse väljaõppe. Pereõel on alati võimalus konsulteerida arstiga. 

4. Pereõele või perearstile vastuvõtuaja registreerimine toimub ainult telefoni teel (e-maili teel aegu ei registreerita).

5. Kui teil on rohkem kui üks probleem, teavitage sellest aja broneerimisel pereõde, kes saab vajadusel broneerida vastuvõtuks rohkem kui ühe aja.

6. Kui pöördute vastuvõtule enam kui ühe pereliikme terviseprobleemiga, on vaja broneerida mitu vastuvõtuaega.

7. Vastuvõtule tulles teatage oma kohalejõudmisest pereõde registratuuris.

8. Vajadusel (kui olete vahepealsel ajal muutnud) kontrollige registratuuris üle oma kontaktandmed.

9. Analüüside ja uuringute tulemused teatab teile üldjuhul kas perearst või pereõde telefoni teel kokkulepitud aja jooksul.

 

RETSEPTID

  • Korduvretseptide soovid võite esitada kas telefoni teel või ka e-maili kaudu See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Oma kehtivaid retsepte ja olemasolu apteegis saate kontrollida www.digilugu.ee

Õige ravimi väljakirjutamiseks vajame ravimi täpset nimetust (kas brändi või toimeaine nimetust), ravimi doosi ja ravimi võtmise korda. Retseptid jõuavad apteeki üldjuhul järgmisel päeval.

SAATEKIRJAD

  • Saatekiri on meditsiinidokument, mis oma olemuselt on kahe arsti vaheline konsultatsioon. Saatekiri eeldab patsiendi ärakuulamist ja läbivaatust, sageli (kuid mitte alati) ka analüüside või uuringute tegemist.
  • NB! Saatekirja saamiseks on kindlasti vajalik eelnev visiit perearsti juurde.

KODUVISIIDID

  • Kuna koduvisiidi ajal on diagnostikavõimalused äärmiselt piiratud, siis üldjuhul meie perearst ega pereõed koduvisiite ei tee. Koduvisiite teeb perearst või pereõde vaid raske liikumispuudega inimeste juurde ja seda kindlasti eelneval kokkuleppel. Koduvisiit on tasuline teenus.